Powered by Smartsupp

NÁŠ PŘÍBĚH

Vítejte na stránkách Kepys s.r.o., kde vám ochráníme nejen majetek, ale i vaše nervy! 

Příběh naší firmy začal jedné temné noci... Dobře, možná ne až tak temné, ale rozhodně to byla noc plná inspirace a kofeinu.

Zakladatel Petr Kepák , seděl u stolu, který se pod tíhou šálků kávy málem prohnul, a dumal, jak by mohl zlepšit bezpečnost rodinných domů. A tak se zrodila myšlenka na Kepys s.r.o.

Naši ideální zákazníci jsou majitelé rodinných domů, kteří chtějí mít klidný spánek a vědět, že jejich domov je v bezpečí. Jsme tu pro ty, kteří se chtějí vyhnout nočním můrám o zlodějích a místo toho snít o krásných dovolených, zatímco my se staráme o jejich bezpečí.

Co nás dělá unikátními? No, kromě toho, že máme smysl pro humor, který nás drží na živu i během instalace kamer ve třicetistupňovém vedru, nabízíme také špičkové technologie a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Naše kamerové a zabezpečovací systémy jsou tak chytré, že by mohly mít vlastní sociální sítě – ale nebojte, nebudou vám spamovat timeline.

Proč si vybrat právě nás? Protože jsme jako Váš nejlepší kamarád – vždy tady, když nás potřebujete, a nikdy vás nenecháme ve štychu. Navíc, naše systémy jsou tak snadné na ovládání, že je zvládne i Vaše babička. A pokud ne, rádi přijdeme na čaj a vše jí vysvětlíme.

Takže pokud hledáte firmu, která se postará o bezpečí vašeho domova nebo firmy s úsměvem a profesionalitou, jste na správném místě. Kepys s.r.o. – váš partner v ochraně domova a klidného spánku.